Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር
