Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
