Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: title
eu: izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Location
eu: Kokalekua

en: Prev
eu: Aur
