Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Next
fr: Suivant

en: title
fr: titre

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: Remove
fr: Retirer

en: Search
fr: Rechercher

en: Location
fr: Emplacement

en: Prev
fr: Préc.

en: Sort by
fr: Trier par

en: Facets
fr: Facettes

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: No results
fr: Aucun résultat
