Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Remove
ja: 削除

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Location
ja: 場所

en: Prev
ja: 前へ

en: Alternate URL
ja: 代替広告 URL

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Autocomplete
ja: 自動補完
