Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: title
kk: аты

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Location
kk: Орналасуы
