Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Location
mk: Локација
