Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ
