Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд
