Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ
