Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: title
ru: заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Remove
ru: Удалить

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Location
ru: Место

en: Prev
ru: Назад

en: Alternate URL
ru: Чередовать URL

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Facets
ru: Фасеты

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: No results
ru: Нет результатов

en: Add facet
ru: Добавить фасет
