Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: title
vi: tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Remove
vi: Xoá

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Location
vi: Vị trí

en: Prev
vi: Trước

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
