Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: title
ar: عنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: حذف

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Location
ar: الموضع

en: Prev
ar: السابق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب
