Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: title
cs: nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Location
cs: Místo

en: Prev
cs: Předchozí

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: No results
cs: Žádné výsledky
