Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Buwang

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Location
jv: Lokasi
