Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Next
pt: Seguinte

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: Remove
pt: Remover

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Location
pt: Localização

en: Prev
pt: Anterior

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Autocomplete
pt: Autocompletar
