Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.8) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: title
si: මාතෘකාව

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න
