Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Location
ta: இடம்

en: Prev
ta: முன்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
