Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Location
az: Məkan

en: Sort by
az: Sırala

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
