Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: title
fi: otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Location
fi: Sijainti

en: Prev
fi: Edellinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: No results
fi: Ei tuloksia
