Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: title
fil: pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin
