Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Remove
he: הסרה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Location
he: מיקום

en: Prev
he: קודם

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית
