Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: title
hy: վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
