Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Next
id: Selanjutnya

en: title
id: judul

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: Remove
id: Hapus

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Location
id: Lokasi

en: Prev
id: Sebelum

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis
