Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Location
ku: شوێن

en: Prev
ku: پێشوو
