Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: title
oc: títol

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Prev
oc: Prec.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
