Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Location
sq: Vendodhja
