Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Location
te: ప్రాంతం
