Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད
