Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Next
es: Siguiente

en: title
es: título

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Remove
es: Eliminar

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Location
es: Ubicación

en: Prev
es: Ant

en: Alternate URL
es: URL alternativa

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Facets
es: Facetas

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: No results
es: No hay resultados
