Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: title
gl: título

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Remove
gl: Quitar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Location
gl: Localización

en: Prev
gl: Ant

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
