Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: title
hr: naslov

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Location
hr: Lokacija

en: Prev
hr: Predhodni

en: Sort by
hr: Rasporedi po
