Pazpar2 metasearch integration (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: title
ro: titlu

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Location
ro: Locația

en: Prev
ro: Înapoi

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Autocomplete
ro: Completare automată
