Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: subscribe
af: skryf in

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: unsubscribe
af: afteken

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Configuration
af: Konfigurasie
