Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: unsubscribe
ar: إلغاء الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Configuration
ar: الإعدادات
