Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Configuration
ast: Configuración
