Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
