Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: subscribe
bs: pretplati se

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj
