Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Delete
cy: Dileu

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Edit
cy: Golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
