Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: subscribe
da: abonnér

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: unsubscribe
da: afmeld

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Configuration
da: Indstillinger
