Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Delete
de: Löschen

en: subscribe
de: abonnieren

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: unsubscribe
de: abbestellen

en: Description
de: Beschreibung

en: Administration
de: Verwaltung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Update
de: Aktualisieren

en: Add
de: Hinzufügen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Mailing Lists
de: Mailinglisten

en: Are you sure you want to delete the list: %list_name?
de: Möchten Sie die folgende Liste wirklich löschen: %list_name?
