Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: subscribe
he: הרשמה

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: unsubscribe
he: בטל הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Configuration
he: הגדרות
