Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: subscribe
hi: सदस्यता

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: unsubscribe
hi: सदस्यता समाप्त

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Configuration
hi: विन्यास
