Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við
