Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: subscribe
it: iscrizione

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Edit
it: Modifica

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Configuration
it: Configurazione
