Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: Edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Allowed Roles
ja: 許可された役割
