Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
