Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Update
kk: Жанарту
