Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
