Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: subscribe
ku: بەشداری کردن

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: unsubscribe
ku: وازهێنان لە بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
